30 استارتاپ موفق کشور برزیل

Untitled

برزیل با بیش از 200 میلیون نفر جمعیت و اقتصادی که به سرعت در حال رشد است، کشوری بی نظیر برای استارت آپ هایی است که به شدت به نوآوری و جذب سهم بازار علاقه دارند. برزیل بازار جذابی برای شرکت هایی است که به دنبال ایجاد مدلهای جدید تجاری و ایجاد محلی امن برای گسترش در آمریکای لاتین هستند.

استارت آپ های برزیلی که در چندین صنعت فعالیت می کنند، پیشگام تجارت های جدید از طریق فناوری های جدید هستند. آنها در درجه اول متکی به نوآوری برای دستیابی به طیف وسیعی از مشتریان و ایجاد سیستم­های تولیدی جدید هستند، استارت آپ های برزیلی صنایع مختلفی از جمله خودروسازی، حمل و نقل، بازاریابی، لجستیک، املاک و مستغلات، فروشگاه، تجارت و تحویل غذا را متحول می­کنند. علاوه بر این، بسیاری از این استارت آپ های برتر نیز شرکت­های فین تک هستند که  یکی از جالب ترین بخش­ها برای سودآوری سریع و رسیدن به رشد اقتصادی هستند.

برخی از این استارت آپ­ها در حال حاضر در برزیل مشهور هستند و محصولات و خدمات خود را به بخش عمده ای از مردم می­ رسانند. اما همانطور که در برزیل به سرعت در حال رشد هستند­، چندین شرکت فعالیت خود را در خارج از کشور­، به ویژه در منطقه آمریکای لاتین آغاز کرده­ اند. برخی از این شرکتهای استارت آپ از طریق رویکرد نوآورانه و دسترسی گسترده به جمعیت بزرگ برزیل، موفق شده­ اند به وضعیت عالی “Unicorn” برسند، یعنی ارزشی بیش از یک میلیارد دلار آمریکا دارند.

فهرست 30 استارت آپ برتر برزیلی با بیشترین بودجه

در اینجا لیستی از 30 استارت آپ برتر برزیلی با بیشترین بودجه و با جزئیات مربوط به هر شرکت، کل وجوه دریافتی شرکت به نرخ دلار آمریکا یا رئال برزیل طبق سایت Crunchbase ، از 15 ژانویه سال 2020 (با نرخ تبدیل هر رئال برزیل، 0.2411 دلار آمریکا) ، همراه با لینک مستقیم وب سایت هر شرکت آورده شده است.

استارت آپ Contabilizei

صنعت: حسابداری ، مالیات

کل بودجه: 20.1 میلیون دلار

وب سایت: contabilizei.com.br

Contabilizei خدمات تشکیل پرونده های مالیاتی و حسابداری را برای مشاغل آزاد و کسب ­کارهای خرد و کوچک در برزیل ارائه می دهد. و به آنها کمک می کند تا تمام اسناد و گزارش­های مورد نیاز دولت را تهیه و ارائه دهند. Contabilizei همچنین خدمات تاسیس شرکت را برای مشاغل جدید ارائه می­ دهد.

استارت آپ InstaCarro

صنعت: بازار خودرو

کل بودجه: 22.5 میلیون دلار

وب سایت: instacarro.com

InstaCarro یک پلت­فرم آنلاین برای افراد است که می­توانند اتومبیل خود را مستقیماً به صورت آنلاین بفروشند. فروشندگان می­توانند برای بدست آوردن قیمت، وسایل نقلیه خود را مستقیماً روی پلت­فرم توصیف کنند و یک بازرسی بدنه را در محل مورد نظر خود تعیین کنند. پس از بازرسی، فروشندگان اتومبیل برای ارائه بهترین پیشنهادات برای خودرو رقابت می­ کنند و فروشندگان تصمیم می ­گیرند کدام پیشنهاد را برای فروش خودرو خود قبول کنند.

استارت آپ Escale

صنعت: بازاریابی دیجیتالی، تجربه مشتری

کل بودجه: 22.6 میلیون دلار

وب سایت: escale.com.br

Escale یک شرکت بازاریابی و فروش فناوری است که در زمینه جذب مشتری و تجربه خرید بهینه برای مارک های اصلی B2C تخصص دارد. Escale قیف بازاریابی و فروش و پرداخت از طریق مدل پورسانت را برای مشتریان خود مدیریت می­ کند، همچنین اطمینان حاصل می­ کند که هدف آنها عملکرد مناسب است و کنترل کاملی بر تصمیمات بازاریابی دارد.

استارت آپ Volanti

صنعت: بازار ، خودرو

کل بودجه: 23.4 میلیون دلار

وب سایت: volanti.com

Volanty یک بازار دیجیتالی همتا به همتا خودروهای دست دوم است که با حذف واسطه ها و ارائه پلت­فرم ایمن و کارآمد، هزینه ­های فروش ماشین­ های دست دوم را کاهش می دهد. با اطمینان از اینکه خریداران می توانند در یک پلت­فرم شفاف راحت­ تر خودروهای دست دوم را جستجو و پیدا کنند، فرایند فروش را برای فروشندگان ساده می­ کند.

استارت آپ Omie

صنعت: نرم افزار سازمانی ، محاسبات ابری

کل بودجه: 26 میلیون دلار

وب سایت: omie.com.br

Omie یک شرکت نرم افزاری است که برنامه­ ریزی منابع سازمانی ابری و مدیریت ارتباط با مشتریان را برای شرکت های خرد، کوچک و متوسط ​​توسعه می ­دهد. این امر به ادغام شرکت­ها و موسسات حسابداری کمک می ­کند و ارتباط آنها را با مشاوران از طریق تعدادی ویژگی از جمله مدیریت مالی و حسابداری، مدیریت فروش، خرید، تولید، ادغام API ( رابط برنامه نویسی نرم­ افزار)  و غیره میسر می­کند.

استارت آپ Ebanx

صنعت: خدمات مالی، پرداخت­ها

کل بودجه: 30 میلیون دلار

وب سایت: business.ebanx.com

Ebanx یک شرکت خدمات مالی بین المللی یکپارچه است که در پرداخت های پایان به پایان معاملات تجارت الکترونیکی تخصص دارد. علاوه بر این ، Ebanx از طریق خدمات پرداخت فرامرزی در هشت کشور منطقه به تجارت بین المللی در آمریکای لاتین کمک می­کند.

Descomplica

صنعت: آموزش ، تکنولوژی آموزشی

کل بودجه: 31.1 میلیون دلار

وب سایت: descomplica.com.br

Descomplica یک پلت­فرم آموزشی است که کلاسهای از پیش ضبط شده یا زنده و راهکارهای نظارت آنلاین را ارائه می دهد. Descomplica  با ارائه مطالب درسی به صورت آنلاین، به میلیون­ ها دانش آموز در فعالیت­های روزمره خود در دبیرستان و دانشجویان یا متخصصانی که می­ خواهند شغل بهتری پیدا کنند کمک می­ کند.

استارت آپ Conta Azul

صنعت: نرم افزار سازمانی ، خدمات مالی

کل بودجه: 37 میلیون دلار

وب سایت: contaazul.com

Conta Azul یک پلت­فرم آنلاین مدیریت مالی برای مشاغل کوچک است. این استارت آپ به کسب­ و کارها کمک می­کند کارهای مالی خود را مانند امور حسابداری، بانک­، سهام، صورتحساب الکترونیکی و غیره مرتب کنند، ضمناً مطالب آموزشی نیز برای تسهیل وظایف آنها تهیه می­ کند.

استارت آپ Modern Logistic

صنعت: لجستیک، مدیریت زنجیره تامین

کل بودجه: 40 میلیون دلار

وب سایت: modern.com.br

Modern Logistic یک راه­ حل کارآمد برای صنعت لجستیک در برزیل ارائه می­دهد. Modern Logistic با اتصال حمل و نقل هوایی و جاده­ ای با مراکز توزیع بار، یک عملیات و تاسیسات زیربنایی قوی همراه با یک پلت­فرم فناوری را ایجاد کرده است. این امکان را برای مشاغل صنعتی و تجارت الکترونیکی فراهم می­کند تا کل زنجیره تأمین و توزیع خود را حتی در مناطق روستایی کشور مدیریت کنند.

استارت آپ Wheel

صنعت: خدمات مالی ، خدمات بازرگانی

کل بودجه: 44.5 میلیون دلار

وب سایت: weel.com.br

Wheel به مشاغل سراسر برزیل کمک می­کند تا از حساب­های دریافتنی خود ارزش بیشتری کسب کنند. Weel به لطف پلت­فرم دیجیتال و تیمی از متخصصان داده­، می­ تواند نرخ ها و شرایط مالی شخصی­ سازی شده را ارائه دهد، و به مشتریان خود این امکان را می­ دهد که پول پیش پرداخت مطالبات خود را به سرعت، شفاف و امن دریافت کنند.

استارت آپ Neoway

صنعت: داده ­های بزرگ ، داده­ کاوی

کل بودجه: 45 میلیون دلار

وب سایت: neoway.com.br

Neoway شرکتی در زمینه هوش اقتصادی و تجزیه و تحلیل داده­ های بزرگ است که به مشاغل در طیف وسیعی از صنایع کمک می­ کند تا فرصت­های بازار را کشف کنند. از طریق یک پلت­فرم مقادیر زیادی از اطلاعات بسیار دقیق را جمع ­آوری و نظارت می­ کند، و این شرکت­ها را قادر می­ سازد تا با فروش موثرتر و حفاظت خود در برابر ریسک با قوانین و مقررات در حال تحول همراه باشند.

استارت آپ RecargaPay

صنعت: فین تک،  پرداخت­ با تلفن همراه

کل بودجه: 50.6 میلیون دلار

وب سایت: recargapay.com.br

RecargaPay یک ارائه دهنده کیف پول همراه، عامل پرداخت و کارت اعتباری است. به کاربران بانکی و غیر بانکی اجازه می دهد تا شارژ تلفن همراه را خریداری کنند، قبوض آب و برق یا حمل و نقل عمومی را پرداخت کنند و انتقال پول انجام دهند. این استارت آپ همچنین راه­کارهایی برای بازرگانان ، جهت کاهش هزینه ­ها و بوروکراسی ارائه می­ دهد.

استارت آپ Guiabolso

صنعت: فین تک ، امور مالی شخصی

کل بودجه: 56 میلیون دلار

وب سایت: guiabolso.com.br

GuiaBolso یک پلت­فرم مدیریت مالی شخصی موبایل و یک بازار اعتباری است. این استارت آپ به افراد کمک می­ کند تا تصمیمات مالی بهتری بگیرند و به آنها امکان می­ دهد تا ضمن تجزیه و تحلیل داده ها و مدل سازی اعتبار به شرکای بانکی خود، به راحتی به وام و محصولات مالی دسترسی پیدا کنند.

استارت آپ Printi

صنعت: تجارت الکترونیکی ، چاپ

کل بودجه: 56.2 میلیون دلار

وب سایت: printi.com

Printi یک سرویس چاپ آنلاین است. این استارت آپ راهکارهایی برای چاپ محصولات با قیمت پایین و کیفیت بالا برای شرکت ­های بزرگ در بازارهای ایالات متحده و آمریکای لاتین ارائه می دهد.

استارت آپ Trocafone

صنعت: تجارت الکترونیک ، الکترونیک

کل بودجه: 56.6 میلیون دلار

وب سایت: trocafone.com

Trocafone یک بازار تجارت الکترونیکی است که در زمینه استفاده از تلفن های هوشمند و محصولات الکترونیکی تخصص دارد. این استارت آپ دستگاه­ هایی را خریداری و نوسازی می­ کند و مجددا می روشد و ارائه دهنده نازلترین قیمت برای محصولات همراه با خدمات است.

استارت آپ Rebel

صنعت: اعتبارات ، فین تک

کل بودجه: 62.1 میلیون دلار

وب سایت: rebel.com.br

Rebel یک پلت­فرم وام آنلاین است که وام های شخصی بدون ضمانت ارائه می­ دهد. این استارت آپ همچنین امتیازی به نام Rebel Score دارد، یک امتیاز اعتباری که جزئیات مشخصات اعتباری هر فردی را شرح می ­دهد و روش­های کاربردی برای بهبود وضعیت مالی آنها پیشنهاد می­ کند.

استارت آپ VivaReal

صنعت: املاک و مستغلات ، بازار

کل بودجه: 74.8 میلیون دلار

وب سایت: vivareal.com.br

VivaReal یک بازار آنلاین املاک و مستغلات است که خریداران، فروشندگان و اجاره کنندگان را در سراسر برزیل به­ هم متصل می­ کند. VivaReal که در زمینه املاک پیشرو است، برزیلی ها را قادر به فروش، خرید، اجاره و یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مسکونی، تجاری و خانه­ های ویلایی می ­کند.

استارت آپ RD Station

صنعت: بازاریابی دیجیتال ، اتوماسیون بازاریابی

کل بودجه: 76.2 میلیون دلار

وب سایت: rdstation.com

RD Station یک پلت­فرم اتوماسیون بازاریابی برای مشاغل کوچک است. RD Station با مجموعه ای از ابزارهای خود برای بازاریابی از طریق ایمیل، سئو، رسانه­ های اجتماعی، امتیازدهی و مدیریت مشتریان بالقوه، تجزیه و تحلیل کمپین تبلیغاتی و مطالب آموزشی به بازاریابان کمک می­کند تا نیازهای مشتریان را ردیابی کرده و فروش محصولات خود را افزایش دهند.

استارت آپ CargoX

صنعت: خدمات حمل و نقل ، کارگزار حمل و نقل

بودجه کل: 95 میلیون دلار

وب سایت: cargox.com.br

CargoX یک کارگزار حمل و نقل است. از طریق پلت­فرم فناوری و تخصصی خود، به لطف شبکه ای بیش از 100000 کامیون دار خدمات حمل و نقل  را به شرکت های حمل و نقل در سراسر برزیل ارائه می دهد و یک راه حل مبتنی بر بلاکچین برای پردازش بارنامه ها به روشی سریع، ایمن، قابل اعتماد و مقرون به صرفه اجرا می­ کند .

استارت آپ Spring Global

صنعت:  داده­ های بزرگ ، اپلیکیشن­های موبایل

کل بودجه: 113.8 میلیون دلار

وب سایت: springglobal.com

Spring Global تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، اتوماسیون و راه حل های مدیریتی را برای تیم های فروش ، بازاریابی و توزیع  فراهم می کند. این به کارمندان کمک می کند تا داده های میدانی را برای بهینه سازی فروش ، پرداخت و پیک های تحویل و همچنین برقراری ارتباط و همکاری جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنند.

استارت آپ Neon

صنعت: بانکداری ، فین تک

بودجه کل: 120.3 میلیون دلار

وب سایت: neon.com.br

نئون یک شرکت Fintech است که خدمات بانکی دیجیتال ارائه می دهد. نئون با هدف ساده سازی تجربه مالی افراد ، به کاربران خود این امکان را می دهد تا بدون پرداخت هرگونه هزینه، پرداخت ، صدور بلیط و خریدهای خود را با کارت ویزیت انجام دهند.

استارت آپ Estapar

صنعت: پارکینگ ، پشتیبانی تاسیسات

کل بودجه: 125 میلیون دلار

وب سایت: estapar.com.br

Estapar یک شرکت متخصص در زمینه اجاره ، بهره برداری و مدیریت زیرساخت های پارکینگ است. این خدمات فنی ، مدیریتی ، مشاوره ای و برنامه ریزی مربوطه را به شرکت های خصوصی و دولتی که در پارکینگ مشارکت دارند ارائه می دهد. Estapar گرچه در سال 1981 تاسیس شد و در تعریف یک استارت آپ نیست، اما به تازگی بودجه ای را برای توسعه برنامه های وب و تلفن همراه جمع آوری کرده است تا به کاربران امکان رزرو مکان پارک در صورت تقاضا یا در طولانی مدت و نوآوری در تجارت پارکینگ را بدهد.

استارت آپ Geru

صنعت: خدمات مالی ، وام مصرف کننده

کل بودجه: 536.6 میلیون رئال (معادل  129.4 میلیون دلار)

وب سایت: geru.com.br

Geru یک بازار وام آنلاین است که وام گیرندگان و سرمایه گذاران را به هم متصل می کند. این وام های بدون ضمانت با نرخ بسیار مقرون به صرفه از طریق یک بستر سریع ، ساده و شفاف و همچنین مدل نمره اعتبار خود را با استفاده از داده های بدون ساختار فراهم می کند.

استارت آپ Loft

صنعت: املاک و مستغلات ، بازار

کل بودجه: 263 میلیون دلار

وب سایت: loft.com.br

Loft یک بستر آنلاین املاک و مستغلات است. این فناوری برای سهولت خرید ، فروش و اجاره املاک مسکونی و تجاری در برزیل از فناوری استفاده می کند. کاربران می توانند با بازخورد و بررسی سایر مشتریان ، خانه ها و املاک و مستغلات تجاری را مرور ، نرخ بندی و خریداری کنند ، به آنها امکان می دهد خواص و اطلاعات منبع را به صورت شفاف پیدا کنند.

استارت آپ Loggi

صنعت: لجستیک ، تجارت الکترونیک

کل بودجه: 295 میلیون دلار

وب سایت: loggi.com

Loggi یک سرویس لجستیک و تحویل کالا است. این فناوری برای بهبود تدارکات در سراسر برزیل ، ارائه یک شبکه تحویل درخواستی ، سریع ، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای تجارت الکترونیکی ، تحویل غذا و خدمات پیک ، همراه با قیمت گذاری شفاف ، پرداخت خودکار و پیگیری در زمان واقعی ، فراهم می کند.

استارت آپ Gympass

صنعت: تناسب اندام ، مزایای کارمندان

کل بودجه: 300 میلیون دلار

وب سایت: gympass.com

Gympass یک پلتفرم  تناسب اندام است که در ارتباط با امکانات شرکت ها و کارمندان برای تناسب اندام تمرکز دارد. این شرکتها را از طریق تعامل کارمندانشان با ساختن برنامه های مداوم و شخصی شده ، قادر می سازد تا فعالیت بدنی داشته باشند ، و به آنها انگیزه می دهد تا استعدادهای خود را کشف کنند . Gympass شبکه خود را در سراسر آمریکای لاتین ، اروپای غربی و ایالات متحده توسعه داده است.

استارت آپ Creditas

صنعت: خدمات مالی ، وام مصرف کننده

کل بودجه: 314 میلیون دلار

وب سایت: creditas.com.br

Creditas یک شرکت FinTech است که وام های مصرفی مطمئن را ارائه می دهد. Creditas از طریق پلت فرم آنلاین و سیستم های امتیازدهی اعتبار داخلی ، دسترسی به طیف وسیعی از وام های مسکن و وثیقه وثیقه ای را فراهم می کند که باعث می شود هزینه های وام گیرندگان کاهش یابد.

استارت آپ QuintoAndar

صنعت: بازار املاک و مستغلات ، اجاره

کل بودجه: 335.3 میلیون دلار

وب سایت: quintoandar.com.br

QuintoAndar یک بازار اجاره آپارتمان است. QuintoAndar با کاهش اجاره املاک و مستغلات مسکونی برای مالکان و مستاجران ، کاربران خود را قادر می سازد تا مستقیماً از طریق برنامه خود به مرور ، مشاهده ، رزرو و اجاره ملک بپردازند. همچنین این امکان را برای تبلیغات برای دارایی ها و خدمات کارگزاران فراهم می کند تا در مراحل خرید به کاربران کمک کنند.

استارت آپ iFood

صنعت: تحویل غذا ، تجارت الکترونیکی

بودجه کل: 591.9 میلیون دلار

وب سایت: ifood.com.br

iFood یک سرویس تحویل آنلاین غذا است. به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی از طریق غذاهای متنوعی که در خانه تحویل داده می شوند و بین پیک تحویل غذا ، رستوران ها و مشتریان فعالیت می کنند ، به صورت آنلاین غذا سفارش دهند.

استارت آپ Nubank

صنعت: خدمات مالی ، پرداخت ها

کل بودجه: 1.1 میلیارد دلار

وب سایت: nubank.com.br

Nubank یک شرکت خدمات مالی است که راه حل های پرداخت ، کارت اعتباری رایگان و سرمایه گذاری در سهام را به مشتریان برزیلی ارائه می دهد. به لطف Nubank ، کاربران می توانند از طریق تلفن های همراه خود به حساب های خود دسترسی پیدا کنند و مستقیماً پرداخت ها و نقل و انتقالات خود را مدیریت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *